LETONYA BÜYÜKELÇİSİNDEN VALİ KARALOĞLU’NA ZİYARET  

 
Vali Münir Karaloğlu Letonya Büyükelçisi Pēteris Kārlis Elferts’i makamında kabul etti.
Vali Münir Karaloğlu Letonya Büyükelçisi Pēteris Kārlis Elferts’i makamında kabul etti. Büyükelçi Elferts’in ziyaretinden dolayı memnuniyet duyduğunu belirten Vali Münir Karaloğlu Büyükelçi ile iki ülke arasındaki ilişkilerin nasıl geliştirilebileceğine dair karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.
 
Antalya’nın turizmde bir marka olduğunu, Letonyalıların Antalya’yı sevdiğini ve bu sene Letonyalı turist sayısında artış beklediklerini ifade eden Vali Münir Karaloğlu, Büyükelçi Elferts ile iki ülke arasındaki turizm ilişkilerinin arttırılması ve sosyal, kültürel ilişkilerin güçlendirilmesi adına neler yapılabileceği hakkında değerlendirmelerde bulundu. Yaklaşık kırk dakika süren görüşmede iki ülke halkının yakınlaştırılması adına yapılabilecek faaliyetler de görüşüldü.
 
İki ülke arasındaki ilişkilerin ve işbirliğinin arttırılmasına ilişkin görüşlerin dile getirildiği görüşmenin ardından Vali Münir Karaloğlu Letonya Büyükelçisi Pēteris Kārlis Elferts’e Antalya’nın su altındaki zenginliklerini anlatan “Su Altı Cenneti Antalya” kitabını hediye etti.
 

HABERLER

YAZILAR

FOTOĞRAFLAR

VİDEOLAR

 

© 2013 Her hakkı saklıdır | munirkaraloglu.com