KEPEZ’DE KAMU HİZMETLERİ TEK ÇATI ALTINDA  

 
Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Kepez Kaymakamlığı Hükümet Konağı inşaatında incelemelerde bulundu. Vali Karaloğlu; “Bu bina ile Kepez ilçesinde kamu hizmetlerini tek bir merkezde, tek bir külliyede toplamış olacağız” dedi.
 
Vali Karaloğlu’na incelemeler esnasında Vali Yardımcısı Mustafa Özkaynak ve Kepez Kaymakamı Hamdullah Suphi Özgödek eşlik etti. İnceleme esnasında Kaymakam Özgödek ve inşaat yetkililerinden bina hakkında bilgi alan Vali Karaloğlu, Kepez ilçesinde kamu hizmetlerinin tek bir merkezde, tek bir külliyede toplanması maksadıyla 2016 yılının Nisan ayında, Kepez ilçesi Atatürk mahallesinde yapımına başlanan Kepez Kaymakamlığı Hükümet Konağı inşaatında artık son aşamaya gelindiğini bildirdi.
 
 
İnşaatın yılsonuna kadar tamamlanacağını hatırlatan Vali Karaloğlu; “Kepez yeni ve çok önemli bir esere, hizmet binasına daha kavuşuyor. Kepez’deki bütün kamu hizmetlerini bu yeni yapmış olduğumuz hizmet binasına toplayacağız. Böylece, halkımıza sunmuş olduğumuz hizmetlerde vatandaşımızın faydalanma kolaylığını sağlamış olacağız. Bugün inşaatı tamamlanmak üzere olan bu yeni hizmet binasını inceledik.  İnşaatı gezdiğimizde, yerel mimari ve yerel malzemenin kullanıldığını gördük. Bu çok güzel bir şey. Şehrimizin, ülkemizin kalkınması açısından çok önemli. Diğer taraftan bütün kamu hizmetlerinin bir arada toplanması da çok önemli. İnşallah, vatandaşımızın da kullanmaya başladığında seveceğini düşünüyorum. Bu yeni külliyenin bütün Kepez’e ve Kepez halkına hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.
 
 
Yeni Hükümet Konağı binası tamamlandığında 21 bin metrekare kapalı alana sahip bir külliye olacak.
 
 

HABERLER

YAZILAR

FOTOĞRAFLAR

VİDEOLAR

 

© 2013 Her hakkı saklıdır | munirkaraloglu.com