VALİ KARALOĞLU KUMLUCA’DA MUHTARLARLA BULUŞTU  

 
Antalya Valisi Münir Karaloğlu, AK Parti Antalya Milletvekilli Atay Uslu, Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya, ASAT İdaresi Genel Müdürü İbrahim Kurt ve diğer kurum müdürlerinin katılımıyla Kumluca ilçesinde mahalle muhtarlarıyla istişare toplantısı yaptı.
 
 
Vali Karaloğlu ve beraberindekileri ilçeye gelişlerinde Kumluca Kaymakamı Polat Kara, Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, kurum müdürleri ve mahalle muhtarları karşıladı.
 
Muhtarlarla istişare toplantısı öncesi Vali Münir Karaloğlu, geçtiğimiz yıl Kumluca’da çıkan yangın sonrası evlerini kaybeden vatandaşları yeni evlerinde ziyaret etti. 
 
Bugün Biz Buraya Devleti Milletin Ayağına Getirdik
Vali Karaloğlu, burada yaptığı konuşmada, Kumluca'da sorunları görüşmek, birlikte çözüm bulmak amacıyla kurum müdürleriyle bir araya geldiklerini söyledi.
 
Kumluca'nın Antalya'nın önemli ilçelerinden olduğunu ifade eden Vali Karaloğlu, "Kumluca, tarım ve turizm anlamında önemli bir ilçemiz. Her yerde olduğu gibi burada da bazı sorunlar, hizmetlerde yapılması gerekenler olabiliyor. Bugün biz buraya devleti milletin ayağına getirdik. Sorunlarımızı planlayamazsak 10 yıl, 20 yıl sonra bu sorunlar daha da büyür. Bu amaçla bu toplantımızı yapıyoruz." diye konuştu.
 
AK Parti Antalya Milletvekilli Uslu da hükümet olarak Antalya'ya özellikle de batı ilçelerine önemli yatırımlar yaptıklarını söyledi.
 
Kumluca Belediye Başkanı Çetinkaya ise Kumluca'da yapımı devam eden ve yapılması planlanan hizmetleri anlattı.
 
1967’den Beri Altınyaka’ya Çıkan İlk Vali
Toplantı sonrasında Vali Karaloğlu ve beraberindekiler Kumluca’nın Altınyaka (Gödene) yaylasına çıkarak burada düzenlenen halk buluşmasına katıldılar. Vali Karaloğlu 1967’den bu yana Altınyaka yaylasına çıkan ilk vali oldu.
 
 
 
 
 

HABERLER

YAZILAR

FOTOĞRAFLAR

VİDEOLAR

 

© 2013 Her hakkı saklıdır | munirkaraloglu.com