15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ANISINA KAN BAĞIŞI  

 
Antalya´da Muratpaşa ilçesi tarihi Saat Kulesi yanında, 15 Temmuz şehitleri anısına "Demokrasi ve Milli Birlik Günü" kapsamında kan bağışı kampanyası düzenlendi.
Antalya'da Muratpaşa ilçesi tarihi Saat Kulesi yanında, 15 Temmuz şehitleri anısına "Demokrasi ve Milli Birlik Günü" kapsamında kan bağışı kampanyası düzenlendi.
 
15 Temmuz şehitleri için Muratpaşa camiinde düzenlenen mevlit ve helva dağıtımının ardından Saat Kulesi yanındaki kampanya alanına giden Antalya Valisi Münir Karaloğlu’na Antalya İl Sağlık Müdürü Ünal Hülür ve vatandaşlar eşlik etti.
 
Türk Kızılayı Batı Akdeniz Kan Merkezi Müdürü Dr. Tufan Ertop, yaptığı açıklamada, Türkiye'de 81 ilde Türk Kızılayı ve Sağlık Bakanlığının gerçekleştirdiği protokol kapsamında, 15 Temmuz 2016'da vatan uğruna şehit olanlar anısına kan bağışı kampanyası düzenlediklerini belirtti.
 
Vatandaşın mağdur olmaması için bu aylarda daha çok kan bağışına ihtiyaç duyduklarını vurgulayan Ertop, bugün gerçekleştirilen kan bağışının 15 Temmuz şehitlerini yâd etmek amacına yönelik olduğunu söyledi.
 
 
 
 
 

HABERLER

YAZILAR

FOTOĞRAFLAR

VİDEOLAR

 

© 2013 Her hakkı saklıdır | munirkaraloglu.com