BASIN BÜLTENİ - DÖŞEMEALTI İLÇESİNDE MEYDANA GELEN OLAY İLE İLGİLİ AÇIKLAMA  

 
17 Mayıs günü saat 05:30 sıralarında İlimiz Döşemealtı ilçesi Çıplaklı Mevkiinde bulunan Toki konutlarının üçüncü katındaki bir ikamette patlama meydana gelmiştir.

 

BASIN BÜLTENİ 17 MAYIS 2017

 

DÖŞEMEALTI İLÇESİNDE MEYDANA GELEN OLAY İLE İLGİLİ AÇIKLAMA

 

 

17 Mayıs günü saat 05:30 sıralarında İlimiz Döşemealtı ilçesi Çıplaklı Mevkiinde bulunan Toki konutlarının üçüncü katındaki bir ikamette meydana gelen patlama sonucunda (1) bayan ve (1) erkek olmak üzere (2) şahıs olay yerinde ölmüştür.

Olayla ve olay yeri ile ilgili olarak uzman ekiplerce gerekli inceleme ve araştırmalar sürdürülmekte olup, ilk belirlemelere göre ölen şahıslardan erkek olanın 1968 Konya Taşkent nüfusuna kayıtlı M. A., bayanın ise 1973 Afyon Dinar nüfusuna kayıtlı N.D. olduğu, iki şahıs arasında geçmişe dayalı duygusal ilişki ve irtibatlarının bulunduğu, aralarında çıkan ve sebebi bilinmeyen bir tartışma sonrasında M.A. isimli şahsın sabah 05:30 sıralarında bayanın ikametinin kapısına geldiği ve içeriye girmek için zorladığı, bu esnada sebebi henüz belirlenemeyen bir patlama neticesinde (2) şahsın da olay yerinde öldüğü anlaşılmıştır.

Her iki şahsın da herhangi bir terör örgütü ile bağlantılarının olmadığı, patlamanın bir terör boyutunun bulunmadığı, M.A. isimli şahsın “Uyuşturucu Madde Satmak ve Fuhuşa Teşvik ve Aracılık” suçlarından GBT kaydının olduğu, N.D. isimli bayanın ise eğlence mekânlarında çalıştığı tespit edilmiş olup olayla ilgili soruşturma Asayiş Şube Müdürlüğü’nce çok yönlü olarak sürdürülmektedir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.  
 

HABERLER

YAZILAR

FOTOĞRAFLAR

VİDEOLAR

 

© 2013 Her hakkı saklıdır | munirkaraloglu.com