BAŞKAN FİKRET ORMAN’DAN, VALİ KARALOĞLU’NA ZİYARET  

 
Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Fikret Orman Antalya Valisi Münir Karaoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Mahmut Deniz / Antalya

Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Fikret Orman Antalya Valisi Münir Karaoğlu’nu makamında ziyaret etti.  

Vali Münir Karaloğlu Beşiktaş'ın Türkiye'nin güzide kulüplerinden biri olduğunu ifade etti. Başkan Orman ve yönetimi ile kulübün başarılı bir dönemden geçtiğine işaret eden Vali Karaloğlu, "Geçen yıl şampiyon oldular, bu yıl da gayet iyi gidiyorlar. Antalya kış dönemi kampı için takımlarımızın tercih ettiği yerlerden bir tanesi. Turizm konusunda sıkıntı çektiğimiz bir dönemde Beşiktaş ve diğer kulüplerin Antalya'yı tercih etmeleri ve kamp yapmaları önemli. Beşiktaş’ın yurtiçi ve yurtdışında başarılarının devamını diliyorum" diye konuştu.

Ziyarette konuşan başkan Orman da: “Sayın Valimiz saygı duyduğum devlet adamı, çok sevdiğimiz bir büyüğümüz, buradayken bir nezaket ziyaretinde bulunmak istedim” dedi.  

Antalya'da güzel bir kamp geçirdiklerini, bu süreci sakatsız ve kazasız bitirip İstanbul'a pozitif bir şekilde dönmek istediklerini kaydeden Fikret Orman, Türkiye'nin zor günlerden geçtiğine dikkati çekerek: "Türkiye büyük bir ülke, aşacağız. Moralsiz bir toplum yaratılmaya çalışılıyor. Buna müsaade etmeyeceğiz" ifadelerine yer verdi.

Başkan Orman, Vali Karaloğlu'na ziyaret anısına "07" ve "53" numaralı iki Beşiktaş forması hediye etti.

Fotoğraflar: Mesut Şahin

 

 

 
 

HABERLER

YAZILAR

FOTOĞRAFLAR

VİDEOLAR

 

© 2013 Her hakkı saklıdır | munirkaraloglu.com