VALİ KARALOĞLU, BU KEZ İFTARINI ÇOGEM’DE AÇTI  

 
Van Valisi Münir Karaloğlu eşi Sevim Karaloğlu ile birlikte Çocuk Gençlik Merkezi’ne (ÇOGEM) devam eden çocuklar ve aileleriyle birlikte iftar yaptı.


Van’daki görevine başladıktan sonra bu yıl 5’nci Ramazan orucunu tutan Van Valisi Münir Karaloğlu, ilk günden itibaren lüks iftar sofraları yerine dar gelirli aileler ve vatandaşlarla birlikte orucunu açmayı sürdürüyor. Ramazan’ın ilk günü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nın (SYDV) kurduğu iftar çadırında eşi ve çocuklarıyla birlikte vatandaşlarla iftar yapan Vali Karaloğlu, dün akşam da Çocuk ve Gençlik Merkezi’nde eğitim gören çocukların aileleriyle birlikte orucunu açtı. Eşi Sevim Karaloğlu, çocukları Meralsu ve Elif Meva ile birlikte ÇOGEM’e gelen Karaloğlu’nu, Vali Yardımcıları Mehmet Özel, Hakan Alkan, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Şinasi Erol, Müdür Yardımcıları Hüseyin Ertosun, Rahim Tuncel, ÇOGEM Müdürü Sabahattin Bulut karşıladı.
İftara katılanlarla yakından ilgilenen Vali Karaloğlu, orucunu da aynı masayı paylaştığı aileler ve çocuklarla birlikte yaptı. Eşiyle birlikte çocuklarla sohbet eden ve ailelerin sorunlarını dinleyen Vali Karaloğlu, iftar sonrası ÇOGEM’den ayrıldı.

 

HABERLER

YAZILAR

FOTOĞRAFLAR

VİDEOLAR

 

© 2013 Her hakkı saklıdır | munirkaraloglu.com