VALİ KARALOĞLU’NDAN ABD’LİLERE ‘ŞEMMAME’ ÖVGÜSÜ  

 
Van-Bitlis Uluslar arası 4’ncü Su Sporları Festivali kapsamında Vangölü’nde gösteri yapan ABD’nin ‘Stars Of Florida’ akrobasi takımı sporcuları Van Valisi Münir Karaloğlu, tarafından kabul edildi.

Van-Bitlis Uluslar arası 4’ncü Su Sporları Festivali bugün yapılacak  Yelken yarışmalarıyla sona eriyor. Van Valiliği’nin girişimleri sonucu kente gelen ‘Stars Of Florida’ akrobasi takımının su üstündeki muhteşem gösterisi bölge halkına muhteşem bir hafta sonu yaşattı. Van, Tatvan Adilcevaz ve Erciş’te gösteriler yapan ve Salı günü ülkelerine dönecek olan ‘Stars Of Florida’ takımı sporcuları Van Valisi Münir Karaloğlu tarafından da kabul edildi. Vali Yardımcısı Mehmet Yüzer’in de hazır bulunduğu akrobasi takımını Vali Ali Paşa Toplantı Salonu’nda kabul eden Karaloğlu, ekibe gösterilerden dolayı ‘teşekkür’ etti. Şemmame’yi en az Vanlılar kadar güzel oynadıklarını anımsatan Vali Karaloğlu, “‘Stars Of Florida’ 4’ncüsünü düzenlediğimiz Vangölü Su Sporları Festivali’ne farklı bir renk kattı. Vatandaşlarımız da ‘Stars Of Florida’ akrobasi takımını sevdi. İnşallah ‘Stars Of Florida’ takımının gösterisi bölgedeki gençlerin daha çok su sporlarıyla ilgilenmesine vesile olur. Ekibi önümüzdeki yıl su sporları festivaline bekliyoruz”
 Vali Karaloğlu’nun ‘teşekkür’ konuşmasının ardından ‘Stars Of Florida’ takımı sorumlusu üzerinde tüm sporcuların imzalarının yer aldığı su kayağı hediye etti. Vali Karaloğlu da ziyaret anısına üzerinde ‘Akdamar Kilisesi’nin yer aldığı bir plaket ve kentin İngilizce yapıldığı tanıtım materyallerini hediye etti. Valilik girişinde çekilen hatıra fotoğrafının ardından Karaloğlu, misafirlerini yolcu etti.

 

HABERLER

YAZILAR

FOTOĞRAFLAR

VİDEOLAR

 

© 2013 Her hakkı saklıdır | munirkaraloglu.com