VALİ KARALOĞLU, LÖSEMİLİ ÇOCUKLARI KABUL ETTİ  

 
Van Valisi Münir Karaloğlu, "Lösemili Çocuklar Haftası" (25-31 Mayıs) sebebi ile Lösemili çocukları ve ailelerini kabul etti.

Vali Karaloğlu, “Uluslararası Lösemili Çocuklar Haftası dolayısıyla ziyarete gelen Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) Van Temsilcisi  Temsilcisi Fikri Özer ile lösemi tedavisi gören çocuklar ve ailelerini Valilik Ali Paşa toplantı salonunda kabul etti.
Ziyaret esnasında, LÖSEV Van Temsilcisi Özer, "Van`da 350 lösemi hastasının olduğunu bunlardan bir çoğunun çeşitli sıkıntılar  yaşadıklarını  dile getirerek, Vali Karaloğlu`na  LÖSEV`in Van`da yaptığı çalışmalar, lösemili çocukların ve ailelerinin çektiği sıkıntılar hakkında bilgi verdi.


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Karaloğlu, lösemili çocuklar için gerekli her türlü desteği vermeye hazır olduklarını ve acil ihtiyaç sahibi olan çocukların listesinin hazırlanarak kendisini getirilmesini istedi.
Lösemili çocuklarla yakından ilgilenen Karaloğlu, ziyaret sonunda çocuklara tek tek tokalaşarak çeşitli hediyeler verdi.

 

HABERLER

YAZILAR

FOTOĞRAFLAR

VİDEOLAR

 

© 2013 Her hakkı saklıdır | munirkaraloglu.com