VALİ KARALOĞLU ÇELİK AİLESİNE TAZİYE ZİYARETİNDE BULUNDU  

 
Van Valisi Münir Karaloğlu , Geçirdiği rahatsızlık sebebiyle hayatını kaybeden Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü Başmüfettişi Nesim Çelik`in ailesine taziye ziyaretinde bulundu.


Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbni Hastanesinde tedavi gördüğü sırada hayatını kaybeden Nesim Çelik, (55), vasiyeti üzerine Muradiye ilçesinin Uluşar köyünde kılınan cenaze namazının ardından  toprağa verildi.  Vefat haberini öğrenen Vali Karaloğlu; AK Parti Milletvekilleri Burhan Kayatürk, Mustafa Bilici, Fatih Çiftçi, İl Jandarma Alay Komutanı Nurettin Alkan, İl Emniyet Müdürü Ümit Yurdakul ve VATSO Başkanı Mirza Nadiroğlu ile birlikte Uluşar köyüne giderek, buradaki taziye evinde Merhumun eşi Mücella Çelik ve ailesine taziyelerini bildirdi.
İlçe Müftüsü Selim Duman`ın okuduğu duaların ardından taziye evinden ayrılırken, Mehum`un eşi Mücella hanımın,  taziye evini de içinde barındıran Camii`yi tamamlanması için yardım talebine Vali Karaloğlu, Caminin tamamlanması için yardımcı olacaklarını ifade etti.
Taziye evinden sonra camii inşaatını da inceleyen Vali Karaloğlu,  İlçe Müftüsünden bilgi aldıktan sonra buradan ayrıldı.

 

HABERLER

YAZILAR

FOTOĞRAFLAR

VİDEOLAR

 

© 2013 Her hakkı saklıdır | munirkaraloglu.com