MURADİYELİ ŞAMPİYONLARDAN VALİ KARALOĞLUNA ZİYARET  

 
Van`da yapılan 1.Kademe Türkiye Şampiyonası grup eleme müsabakalarında şampiyon olan Muradiyespor oyuncu ve yöneticileri; Vali Karaloğlu`nu ziyaret ettiler.


U 19 futbol müsabakasında,  Van`da 6 takım içinde şampiyon olarak Muş`ta düzenlenecek olan Türkiye müsabakalarında 16. Gurupta  (Van, Diyarbakır, Bitlis, Şırnak, Bingöl, Siirt) Van`ı temsil edecek  olan Muradiyespor oyuncuları ile antrenörleri  Selim Dalar ve Muradiyespor Kulübü Başkanı Kıyasettin Avcı ; Vali Karaloğlu`nu ziyaret ederek kulübün çalışmaları ve başarıları hakkında bilgi verdiler.


Başarılarından dolayı genç futbolcuları kutlayan Vali Karaloğlu: "Futbolcularımızın aynı zamanda okullarına devam etmiş olmalarından dolayı onları kutluyorum. Spor, yaşamınızı disipline eder. Ancak spor hiç bir zaman eğitiminizin önüne geçmemelidir.  Eğitiminiz, birinci önceliğiniz olsun. Spordan da vazgeçmeyin.  Nasıl olsa biz futbol oynuyoruz diyerek hayallere kapılmayın. Sizin başarılarınız bizi mutlu ediyor. Hepinizi yürekten kutluyorum. Size gereken desteği vereceğiz." dedi.

 

HABERLER

YAZILAR

FOTOĞRAFLAR

VİDEOLAR

 

© 2013 Her hakkı saklıdır | munirkaraloglu.com