GENEL KURMAY BAŞKANI ÖZEL VE KUVVET KOMUTANLARI VAN’DA  

 
Van Valisi Münir Karaloğlu; Van’a gelen Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel ve kuvvet komutanlarını karşıladı. Karşılama sırasında Vali Karaloğlu, geçtiğimiz hafta babası vefat eden Orgeneral Özel’e ‘başsağlığı’ dileklerini iletti.

Türk Hava Kuvvetleri Komutanlığı`na ait uçakla Van`a gelen Genelkurmay Başkanı Orgeneral Özel, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hayri Kıvrıkoğlu, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Mehmet Erten, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Murat Bilgel, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Bekir Kalyoncu`yu Van Ferit Melen Havaalanı yanında bulunan Van Jandarma Helikopter Filo Komutanlığı`nda; Van Valisi Münir Karaloğlu, 2`nci Ordu Komutanı Orgeneral Galip Mendi ve Van Jandarma Asayiş Kolordu Komutanı Korgeneral Yıldırım Güvenç karşıladı. Vali Karaloğlu, bir süre önce babasını kaybeden Genelkurmay Başkanı Orgeneral Özel`e ‘başsağlığı’ dileğinde bulundu.
Karşılamanın ardından Genelkurmay Başkanı Orgeneral Özel ve kuvvet komutanları,   Filo Komutanlığı şeref defterini imzaladı. Bir süre dinlenen Orgeneral Özel ve kuvvet komutanları daha sonra buradan ayrıldı.

 

HABERLER

YAZILAR

FOTOĞRAFLAR

VİDEOLAR

 

© 2013 Her hakkı saklıdır | munirkaraloglu.com