VALİ KARALOĞLU TRAFİK UYGULAMA PARKI`NDA İNCELEMELERDE BULUNDU  

 
Van Valisi Münir Karaloğlu; Van Belediyesi, İl Özel İdaresi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İl Emniyet Müdürlüğü tarafından hazırlanan ortak proje dahilinde yapılan Trafik Uygulama Parkı`nda incelemelerde bulundu.

İl Özel İdare Sekreteri Ferit Dağdeviren, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mehmet Taha Al ve Beraberindeki yetkilillerle birlikte  Trafik Uygulama Parkı`nda  incelemelerde bulunan Vali Karaloğlu, çocukların artık trafik derslerini uygulamalı bir şekilde alabileceklerini belirtti. Karaloğlu, "Burada trafikle ilgili bütün levhalar, ışıklar ve yerde çizgiler mevcut. Çok güzel bir park oldu" dedi.


Parkın en kısa zamanda hizmete açılacağını ifade eden Vali Karaloğlu, "Havaların ısınmasıyla birlikte çocuklarımız, öğretmenleri nezaretinde buraya gelip trafik dersini uygulamalı görebileceklerdir. Trafik konusunda çocukların bilincini artırmaya yönelik güzel bir park. Ortak bir çalışma oldu. Emeği geçen herkesi kutluyorum" şeklinde konuştu.

 

İskele sahilinde kurulan Trafik Uygulama parkını gezerek yapılan çalışmaların son durum hakkında bilgi alan Vali Karaloğlu Kale sahil yolunda incelemelerde bulunmak üzere burdan ayrıldı.

 

HABERLER

YAZILAR

FOTOĞRAFLAR

VİDEOLAR

 

© 2013 Her hakkı saklıdır | munirkaraloglu.com