TOBB VAN GENÇ GİRİŞİMCİLER İCRA KURULU’NDAN VALİ KARALOĞLU’NA ZİYARET  

 
Van Valisi Münir Karaloğlu, Van Ticaret ve Sanayi Odası (VATSO) bünyesindeki Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Van Genç Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Mahmut Köroğlu ve beraberindeki kurul üyelerini makamında kabul etti.

TOBB Van İl Genç Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Mahmut Köroğlu beraberinde İcra Kurulu’nun doğal üyesi olan ve VATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ayhan Fidan, kurul üyeleri Mehmet Canpolat, Sibel Cacim,  Saatçioğlu, , Devrim Kıran, Necip Oflas, Gökmen Uçar, Sercan Orhun, M. Akif Keleş ve Ahmet Bozkurt ilk ziyaretini Vali Karaloğlu’na yaptı.  Van’ın ekonomisiyle ilgili güncel konuların görüşüldüğü ziyarette Köroğlu, depremde gösterdiği başarılı bir kriz yönetimi ve kentin kalkınmasına sunduğu katkıdan dolayı Vali Münir Karaloğlu’na teşekkür etti. Köroğlu ”Van’ın kalkınması ve gelişmesi adına TOBB Van Genç Girişimciler İcra Kurulu, her türlü faaliyete katkı sunacaktır. Sayın Valimizin projelerini yakından takip ediyoruz. Bizler de Van`da girişimci kültürünün gençler arasında gelişmesine öncülük etmek, girişimcilerin sayısını artırmak ve bu girişimcileri ilimizde harekete geçirmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz" dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Karaloğlu, kentin gelişmesi ve kalkınması adına yapılacak her türlü projeye destek sunacaklarını söyledi.

 

HABERLER

YAZILAR

FOTOĞRAFLAR

VİDEOLAR

 

© 2013 Her hakkı saklıdır | munirkaraloglu.com