VALİ KARALOĞLU’NUN YENİ YIL MESAJI  

 
Van Valisi Münir Karaloğlu, yeni yıl mesajı yayınladı.

Sevgili Hemşerilerim,

Van’ımız; binlerce yıllık mazisi, sahip olduğu tarihi ve kültürel değerleri, sıcacık sakinleri ve gelecek soluyan adımlarıyla ulusal ve uluslar arası platformda saygın bir yer edinmiş gözde kentlerimizden biridir. 2012 yılını; Şehrimizin deprem yaralarını sarmakla tamamladık. Maddi kayıplarımızı telafi, manevi kayıplarımızı da tedavi yolunda gayret sarf ettik. Şimdilerde devlet ve milletimizin yardım ve desteğiyle bir kez daha ayağa kalkmayı başarmış olmanın heyecan ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Yeni yılı karşıladığımız şu süreçte müjdeleyeyim ki; 2013 yılı, İlimizin, eğitim, sağlık, ulaşım ve kentleşme gibi tüm alanlarda eskisinden çok daha güzel, etkin ve aktif konuma yükseleceği bir yıl olacaktır. Nihai hedefimiz olan 2023 Van’ını inşa etmek üzere yola çıktık ve –inşallah- hedefimize başarıyla ulaşacağız. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Yeter ki; bu kadim kentin sakinleri olarak memleketimize sahip çıkmaya ve gönül birliğimizi korumaya devam edelim.

Bu duygu ve düşüncelerle yeni yılın Kentimize, siz hemşerilerime, milletimize ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini temenni ediyor; sizleri sevgi ve saygıyla selamlıyorum. Sağlık, başarı ve huzur dolu nice yıllara...

 

HABERLER

YAZILAR

FOTOĞRAFLAR

VİDEOLAR

 

© 2013 Her hakkı saklıdır | munirkaraloglu.com