VALİ KARALOĞLU, CEP TELEFONUYLA ÇEKTİĞİ FOTOĞRAFLARI SOSYAL PAYLAŞIM ÜZERİNDEN TAKİPÇİLERLE PAYLAŞTI  

 
Van Valisi Münir Karaloğlu, bahar mevsiminin gelmesiyle birlikte eriyen kar sularıyla su debisi yükselen ve tablo gibi görünen Muradiye Şelalesi’nin fotoğraflarını çekerek, sosyal paylaşım ağı twiter üzerinden takipçileriyle paylaştı.

Muradiye’nin Karahan Köyü’nde incelemelerini tamamlayan Vali Karaloğlu, beraberinde İl Jandarma Komutanı Kurmay Albay Nurettin Alkan, İl Emniyet Müdürü Mustafa Uçkan, Muradiye Kaymakamı Erol Tanrıkulu, Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Su Ürünleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Sarı, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Fevzi Altuner ile birlikte İnci Kefali balık göçünün yaşandığı Su Değirmenleri mevkiinde bulunan balık bendine geldi.  Muradiye Kaymakamlığı tarafından yapılan piknik ve mesire alanlarındaki çalışmaları inceleyen Vali Karaloğlu, vatandaşlarla ayaküstü sohbetinin ardından yanına gelen çocuklarla yakından ilgilenerek oyuncak ve çikolata dağıttı.

Vatandaşlar Su Değirmenleri mevkiindeki balık göçünü izlemek için karşıdan karşıya geçişi kullanmak amacıyla Muradiye Şelalesi’nde olduğu gibi çelik halatlarla yapılan bir asma köprü yapılacak. Yüklenici firma yetkilisi ile görüşen ve çalışmalar hakkında bilgi alan Vali Karaloğlu, Muradiye Şelalesi’ne geçti.  Bahar mevsiminin gelmesiyle birlikte eriyen kar sularıyla su debisi yükselen Muradiye Şelalesi’ndeki piknik ve mesire alanlarında incelemelerde bulunan Karaloğlu, muhteşem doğa harikası şelale önünde çay içip bir süre dinlendi. Cep telefonuyla şelalenin fotoğraflarını çeken Vali Karaloğlu, bu güzel manzarayı sosyal paylaşım ağı ‘twiter’ üzerinden takipçileriyle paylaştı. Şelale önünde vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektiren Karaloğlu, akşam geç saatlerde karayoluyla Van’a döndü.

 

HABERLER

YAZILAR

FOTOĞRAFLAR

VİDEOLAR

 

© 2013 Her hakkı saklıdır | munirkaraloglu.com