BAKAN BAYRAKTAR VE VALİ KARALOĞLU HELİKOPTERLE KALICI KONUTLARIN YAPILMASI PLANLANAN BÖLGELERDE İNCELEMELERDE BULUNDU  

 
Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, helikopterle Van`da kalıcı konutların yapılması planlanan bölgelerde incelemelerde bulundu.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, helikopterle Van`da kalıcı konutların yapılması planlanan bölgelerde incelemelerde bulundu.

Van`da dün Vali Münir Karaloğlu ve ilgili kurumların müdürleri ile değerlendirme toplantısı yaparak çalışmalar ve son durum hakkında bilgi alan Bayraktar, geceyi kentte geçirdi. Bakan Bayraktar, kaldığı otelden sabah saatlerinde ayrılarak, Van Valisi Münir Karaloğlu ve diğer yetkililerle birlikte Ferit Melen Havaalanı yanındaki Jandarma Filo Komutanlığı`na geldi. Bayraktar ve beraberindekiler, daha sonra askeri helikoptere bindi.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Bayraktar ve beraberindekiler, daha sonra deprem bölgesini ve kalıcı konutların yapılmasının planlandığı bölge ve çevre yolunda inceleme yaptı.

Bayraktar ve Karaloğlu`na incelemeleri sırasında, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yapım Daire Başkanı Uğur Serencam ve AFAD İyileştirme Daire Başkanı Gökhan Çebi ile TOKİ ve Karayolları yetkilileri eşlik etti.

Bakan Bayraktar, helikopter gezisinin ardından Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü`nü ziyaret edip, çalışanlarla görüştü.

 

HABERLER

YAZILAR

FOTOĞRAFLAR

VİDEOLAR

 

© 2013 Her hakkı saklıdır | munirkaraloglu.com