VALİ KARALOĞLU, DHA KARAVANINDA  

 
Van Valisi Münir Karaloğlu, Doğan Haber Ajansı`nın bölgedeki çalışmalarını yürüttüğü karavanı ziyaret ederek, çay içip geçici olarak bölge sorumluluğunu yürüten Fevzi Kızılkoyun`dan deprem bölgesindeki haber akışıyla ilgili bilgi aldı.

Deprem bölgesinde yoğun çalışmalar yürüten Vali Karaloğlu, akşam saatlerinde Vali Yardımcısı Atay Uslu ile birlikte bölgede görev yapan DHA muhabirlerinin kaldığı ve aynı zamanda ofis olarak kullandığı karavanı ziyaret etti. Karavanda oturup çay içen Karaloğlu, DHA muhabirlerinden bölgedeki haber akışıyla ilgili bilgi aldı. Basın mensuplarının bölgede zor şartlar altında görev yaptığını belirten Karaloğlu, "Burada çalışan veya geçici olarak bölgeye gelerek haber yapan tüm basın mensupları da bizim gibi depremzeder. Hepiniz çok zor şartlar altında görev yapıyorsunuz" dedi.

DHA`nın bölgede sorumlu bir habercilik anlayışıyla çalışmalarını yürüttüğünü kaydeden Vali Karaloğlu, şöyle konuştu: "Yaptığınız haberlerle bölgedeki yaraların sarılmasına katkıda bulunuyorsunuz. Sorumlu bir habercilik anlayışı gösterdiğiniz için
Van adına sizlere teşekkür ediyorum. Van`ın yeniden ayağa kalkması, dinanizmini kazanması için hepimiz elbirliğiyle çaba sarf etmeliyiz. Bu konuda basının da büyük rolü var ve Doğan Haber Ajansı da bölgede geçtiği haberlerle bugüne kadar bu sorumluluğu fazlasıyla yerine getirdi."

DHA karavanın da 45 dakika kalan Vali Karaloğlu, bölgede halen görev yapan DHA muhabirleriyle de tek tek sohbet ederek yapılan haberler konusunda da bilgi aldı.

 

HABERLER

YAZILAR

FOTOĞRAFLAR

VİDEOLAR

 

© 2013 Her hakkı saklıdır | munirkaraloglu.com