VALİ KARALOĞLU, DAKA YÖNETİM KURULU TOPLANTISINA KATILDI  

 
Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı (DAKA) Yönetim Kurulu toplantısı Hakkari Valisi Muammer Türker’in başkanlığında Van’da yapıldı.

DAKA`nın Cilo Toplantı Salonu`nda yapılan yönetim kurulu toplantısında, Ağustos-Eylül dönemlerinde alınan doğrudan faaliyet desteği başvurularına ilişkin yapılan proje başvuruların değerlendirileceği belirtildi. Ajansın 20011 yılında başlatacağı mali destek programının taslak başvuru rehberi ile ajansın 2011 yılının ilk 6 aylık faaliyet raporunun da görüşüleceği de ifade edilen toplantı yaklaşık 2,5 saat sürdü.  Toplantıya, Hakkari Valisi Muammer Türker`in yanı sıra Van Valisi Münir Karaloğlu, uş Valisi Ali Çınar, Hakkari Belediye Başkanı Fadıl Bedirhanoğlu, Hakkari İl Genel Meclisi Başkanı Ferzinde Yılmaz, Muş İl Genel Meclisi Başkanı Muhsin Yiğit, Hakkari Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Şen, Muş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şehmuz Sinecem ile Van Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mirza Nadiroğlu katıldı. Toplantıda DAKA Genel Sekreteri Emin Yaşar Demirci yönetim kuru üyelerine yapılan çalışmalar ve yürütülen projeler hakkında bir sunum yaptı.

 

Bu arada toplantı için Van’a gelen Hakkari Valisi Muammer Türker, Muş Valisi Ali Çınar ve Hakkari Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Şen, Vali Münir Karaloğlu’nu makamında ziyaret etti.

 

HABERLER

YAZILAR

FOTOĞRAFLAR

VİDEOLAR

 

© 2013 Her hakkı saklıdır | munirkaraloglu.com