İÇİŞLERİ BAKANI ALTINOK´TAN VALİLİK ZİYARETİ  

 
Bursa Valisi Münir Karaloğlu, bir dizi program dahilinde Bursa´ya gelen İçişleri Bakanı Selami Altınok´u Çarşamba´da bulunan makamında ağırladı. Bursa´da ki ziyaret esnasında İçişleri Bakanı Altınok´a, eski İçişleri Bakanı Sebahattin Öztürk´te eşlik etti.

İÇİŞLERİ BAKANI ALTINOK'TAN VALİLİK ZİYARETİ

Bursa Valisi Münir Karaloğlu, bir dizi program dahilinde Bursa'ya gelen İçişleri Bakanı Selami Altınok'u Çarşamba'da bulunan makamında ağırladı. Bursa'da ki ziyaret esnasında İçişleri Bakanı Altınok'a, eski İçişleri Bakanı Sebahattin Öztürk'te eşlik etti.

 

İçişleri Bakanı Altınok'un Valilik 'Şeref Defteri'ni imzalamasıyla başlayan ziyarette konuşan Vali Karaloğlu: " Sayın basın mensupları bugün iki İçişleri Bakanını Bursa'da ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Sayın Bakanımız bugün il ziyaretlerinde İçişleri Bakanlığımıza bağlı birimlere seçim öncesi son bir ziyaretleri olacak. Hem Garnizon Komutanlığımızı, Jandarma Bölge Komutanlığını, İl Emniyet Müdürlüğünü , Büyükşehir Belediye Başkanlığını ziyaret edecek. Bursa ile ilgili ve Bursa'da devam eden yatırımlarla ilgili de kendilerine bilgi arz edeceğiz" dedi.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İçişleri Bakanı Altınok'ta: " Sayın Valim değerli basın mensupları, bu kadim şehrimizde Osmanlıdan beri gözbebeğimiz Bursa'da olmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Bütün Bursa'lı hemşerilerime en derin saygılarımı ve hürmetlerimi sunuyorum. Malumunuz olduğu üzere 3 haftalık bir süre kaldı 26. Dönem Milletvekilliği seçimlerine. Bu seçimlerle alakalı Bakanlığımızın üzerine düşen güvenlik politikalarını belirleme ve seçimlerin güvenliğini sağlama noktasındaki çalışmalarımızı hepimizin bildiği üzere Türkiye'nin 7 bölgesinde değişik zamanlarda toplantı yaparak, Valilerimizle, Emniyet Müdürlerimizle, Alay Komutanlarımızla toplantılar yaparak, belirli planlar oluşturduk. Hazırlıklarımızı yaptık ve 1 Kasım seçimlerinin huzurlu, güvenli ortam içerisinde geçmesi için herhangi bir sıkıntımız olacağını düşünmüyorum. Bu manada Bursa'da da gerek Sayın Valimizle, gerekse Büyükşehir Belediye Başkanımızla, Jandarma ve Emniyet Teşkilatımızla seçimlere yönelik yine değerlendirmelerde bulunacağız" dedi.

 

HABERLER

YAZILAR

FOTOĞRAFLAR

VİDEOLAR

 

© 2013 Her hakkı saklıdır | munirkaraloglu.com