BURSA´DAN RİZE´YE KUPA İLE DÖNDÜLER  

 
Spordan sanata, iş dünyasından güncel yaşama dair pek çok üst düzey etkinliğe ev sahipliğini başarıyla yerine getiren ´Ulu Şehir´ Bursa, bu kez de ismini Hentbol Bayanlar Türkiye kupası maçlarında gösterdiği dörtdörtlük ev sahipliği ile bir kez daha kanıtladı.

 

 

BURSA´DAN RİZE´YE KUPA İLE DÖNDÜLER  

 

Spordan sanata, iş dünyasından güncel yaşama dair pek çok üst düzey etkinliğe ev sahipliğini başarıyla yerine getiren 'Ulu Şehir' Bursa, bu kez de ismini Hentbol Bayanlar Türkiye kupası maçlarında gösterdiği dörtdörtlük ev sahipliği ile bir kez daha kanıtladı.

 

Final müsabakası olan 'Ardeşen Gençlik Spor Kulübü ile Yeni Mahalle Belediyesi Spor Kulübü' arasında ki kıran kırana geçen maçı izleyenler arasında Bursa Valisi Münir Karaloğlu'da vardı. Vali Karaloğlu, baştan sona kadar müthiş bir mücadeleye sahne olan maçta, Türkiye Kupasını alma başarısı gösteren Ardeşen Gençlik Spor Kulübünü tebrik etti. 30 dk.dan 2 periyot şeklinde oynanan müsabakada 27-27 eşitlik sonucu galip çıkmayınca, 5'er dk.lık 2 devre şeklinde uzatmalar sonucunda rakibini 33-31 mağlup eden Ardeşen Gençlik Spor Kulübü Türkiye Kupasının 2015-2016 sezon sahibesi oldu.

 

Kupalarını Vali Karaloğlu'nun elinden alan Ardeşen Gençlik Spor Kulübü sporcularının sevinçleri görülmeye değerdi. 

 

HABERLER

YAZILAR

FOTOĞRAFLAR

VİDEOLAR

 

© 2013 Her hakkı saklıdır | munirkaraloglu.com