MOBESE İNEGÖL´E HAYIRLI OLSUN  

 
Vali Karaloğlu: " Kent Güvenlik Sistemi, kısaca ´Bak burada suç işlersen biz seni görüyoruz ve kontrolümüz altındasın´ demek oluyor" dedi.

MOBESE İNEGÖL'E HAYIRLI OLSUN

 

Vali Karaloğlu: " Kent Güvenlik Sistemi, kısaca 'Bak burada suç işlersen biz seni görüyoruz ve kontrolümüz altındasın' demek oluyor" dedi.

 

Bursa Valisi Münir Karaloğlu'nun İnegöl'de bulunan bir sonra ki hizmete açma noktası, İnegöl İlçe Emniyet Müdürlüğünün MOBESE (Kent Güvenlik Sistemi) merkezi oldu.

 

MOBESE ile İnegöl'ün artık suç ve suçluyla mücadelede elinin daha güçlendiğine değinen Vali Karaloğlu: " Kent Güvenlik Sistemi, aslında bir önleyici güvenlik sistemidir. Yani suça meyilli olanlara 'Bak burada suç işlersen biz seni görüyoruz ve kontrolümüz altındasın' demek oluyor. Ayrıca suç işlendikten sonra da Polisimizin faili bulma noktasında işini kolaylaştıran bir sitem. İnegöl ilçemizde de yaklaşık 1 milyon lira harcayarak, bu sistem oluşturuldu. Şuanda 94 kameramız var. Daha sonra bir miktar daha kamera ilave edilecek. İlçe Emniyet binamız yani içinde bulunduğumuz bina ekonomik ömrünü tamamlamış bir bina ve inşallah kısa süre zarfında TOKİ tarafından ihalesi yapılarak yenileme sürecimiz de başlamış olacak. İnegöl'ümüze hayırlı olsun." dedi.

 

İncelemenin ardından İlçenin Emniyet Hizmet binasını gezen Vali Karaloğlu, Trafik Tescil ve Pasaport işlemleri için gelen vatandaşlarla yakından ilgilendi.

 

 

HABERLER

YAZILAR

FOTOĞRAFLAR

VİDEOLAR

 

© 2013 Her hakkı saklıdır | munirkaraloglu.com