ÇOK YAKIŞTI  

 
Vali Karaloğlu: "Bursa´nın en önemli, öncü yerel gazetesi olarak Bursa HakimiyetGazetesinin logoyu sahiplenmesi beni son derece memnun etti. Bu sahiplenmeniz inşallah kentimize çok şey kazandırır." dedi.

ÇOK YAKIŞTI

Vali Karaloğlu: "Bursa'nın en önemli, öncü yerel gazetesi olarak Bursa HakimiyetGazetesinin logoyu sahiplenmesi beni son derece memnun etti. Bu sahiplenmeniz inşallah kentimize çok şey kazandırır." dedi.

Bursa’nın köklü  gazetesi olan Bursa Hakimiyet yeni yılın ilk günüyle birlikte  Bursa Logo'sunu ve Mottosunu kendi logoları ile birleştirdi.

Bursa Valisi Münir Karaloğlu; Sönmez Holding Yönetim Kurulu Başkanı Celal Sönmez'i ziyaret etti.

Bursa'nın yurtiçinde ve yurtdışındaki tanıtımına büyük katkı sağlayacak olan logo ve mottosununBursa Hakimiyet Gazetesindekullanılmasının ciddi bir jest olduğunu belirten Vali Karaloğlu: "Ben arkadaşlara teşekkür ediyorum. Ciddi bir jest yaptılar. Bursa'nın en önemli, öncü yerel gazetesi olarak Bursa HakimiyetGazetesinin logoyu sahiplenmesi beni son derece memnun etti. Bu sahiplenmeniz inşallah kentimize çok şey kazandırır." dedi.

Sönmez Medya Grubuna teşekkür eden  ValiKaraloğlu, sözlerini şöyle sürdürdü: "Bizler logoları kullanırsak, yaygınlaştırırsak bir değere dönüşecektir. Yoksa logo yaptık oldu demek pek bir şey ifade etmiyor. Bunun için sizlerin desteği çok önemli.  Bu jestiniz için ben SönmezMedya Grubuna, Bursa Hakimiyet Gazetesine çok teşekkür ediyorum. Arkadaşların ellerine sağlık. Gerçekten güzel bir çalışma yaptılar. İnşallah bu çalışmaların zaman içinde faydasını ve kentimize ne kattığını hep beraber göreceğiz.Ciddi bir sosyal sorumluluk işiydi bu. Bunu da Bursa HakimiyetGazetesinin üstlenmiş olması bu kentin en köklü yerel gazetesi olan Bursa Hakimiyet'e yakıştı. Kent logosuna da çok şey kattı. İnşallah Bursa'mız için, Ulu şehrimiz için hayırlı olur. Sonuçta yapılan her şey, atılan her adım Bursa için." dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Celal Sönmez ise: " Valiliğimizin çabası muhakkak desteklenmesi gereken bir şeydi.  Ulu Şehir Bursa sloganının tutacağına, amacına ulaşacağına inanıyorum. Bursa HakimiyetGazetesi olarak bizimde böyle bir katkıda bulunduğumuz için, bunu bize hatırlatan gazeteci arkadaşlarıma bende teşekkür ediyorum. Bursa için hayırlı olsun diyorum. İnanıyorum ki bu imaj bütün Türkiye'de dalgalanacaktır." dedi.

 

HABERLER

YAZILAR

FOTOĞRAFLAR

VİDEOLAR

 

© 2013 Her hakkı saklıdır | munirkaraloglu.com