İNEGÖL SPORA VALİ DESTEĞİ  

 
Bursa Valisi Münir Karaloğlu, İnegölspor - Altay Maçını izleyerek İnegöl Spor´a destek verdi.

İNEGÖL SPORA VALİ DESTEĞİ

Bursa Valisi Münir Karaloğlu, İnegölspor - Altay Maçını izleyerek  İnegöl Spor'a destek verdi.

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta İnegölspor sahasında konuk ettiği Altay ile 1-1 berabere kaldı. 

İnegöl Şehir Stadyumu'nun ev sahipliğindeki müsabakayı Bursa Valisi Münir Karaloğlu, Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, İnegöl Kaymakamı Ali Akça, Belediye Başkanı Alinur Aktaş ile birlikte izledi.

Müsabaka sonrasında basın mensuplarının sorularını cevaplayan  Vali Karaloğlu: " İnegölspor gerçekten iyi oynadı, çok da pozisyon harcadı. Bence İnegöl spor iyi yolda. Bugün aldığı sonuçta fena değil. Ben inegöl sporumuzun  Oyuncularını ve yönetimini tebrik ediyorum. Burada Milletvekili, Belediye Başkanı ve tüm halk İnegöl sporun arkasında. Bu sene iyi işler bekliyoruz. Bu gün Bursa takımları için beraberlik haftası oldu. Bursaspor da berabere kaldı. İnşallah önümüzdeki haftalarda daha iyi sonuçlar alırız. Takımlarımızı tebrik ediyor, başarılar diliyorum" dedi.

Maç bitiminde H. Sevim Yıldız Mesleki eğitim kampusunu gezen Vali Karaloğlu, yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Starwood tarafından İnegöl Karalar bölgesinde, 300 dönümlük alana yaptırılan H. Sevim Yıldız Mesleki Eğitim Kampusu, 7 okul 1328 öğrencisi ile eğitim veriyor.

İnegöl dönüşü Oylat'a da uğrayan Vali Karaloğlu, yol yapım çalışmaları ile ilgili bilgi aldı.  Oylat'ta  esnaf ve vatandaşlarla sohbet edip çay içtikten sonra ilçeden ayrıldı.

 

HABERLER

YAZILAR

FOTOĞRAFLAR

VİDEOLAR

 

© 2013 Her hakkı saklıdır | munirkaraloglu.com