HER GÜNÜMÜZ BÖYLE OLSUN  

 
Bursa da Kurban Bayramı, tarihi Valilik binasında, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ve Bursa Valisi Münir Karaloğlu’nun vatandaşlar, sivil toplum temsilcileri ve protokolü kabulüyle başladı.

 

HER GÜNÜMÜZ BÖYLE OLSUN

 

Bursa da Kurban Bayramı, tarihi Valilik binasında, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı  Faruk Çelik ve Bursa Valisi Münir Karaloğlu’nun vatandaşlar, sivil toplum temsilcileri ve protokolü kabulüyle başladı.

 

Heykel de Bursa Valiliğinin düzenlediği bayramlaşma töreninden sonra Bursa Valisi Münir Karaloğlu, Ali Osman Sönmez Huzurevi ve Yaşlı Bakım Rehabilitasyon Merkezi, Bursa Büyükşehir Belediyesi Huzurevi, Bursa Şevket Yılmaz Araştırma Hastanesinin Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları bölümünde ki yatan çocuklar ve Sevgi Evlerin de kalan misafirlere bayram ziyaretinde bulundu.

 

Ziyarette konuşan Vali Karaloğlu : “Bayramlar hem çocuklarımızı sevindirmek, hem de büyüklerimizi ziyaret etmek ve hal hatırlarını sormak için bir vesile. Bizlerde bugün çalışma arkadaşlarımla birlikte sizleri ziyaret edip, mübarek bayram gününde tekrar sizleri görmek için buradayız. Bugün çocuklar ve siz değerli büyüklerimiz, inanıyoruz ki duası makbul olan iki kesim. Şuan sadece bizim ülkemizde Kurban bayramını geçirmek zorunda kalan 1,5 milyon muhacir var. Memleketimize, bizlere ve tüm İslam Alemindeki mazlumlar için dua edin. Maalesef bu bayramda kan ve gözyaşının hakim olduğu İslam coğrafyaları da var. Sizlerin saf, temiz, halisane duygularla edeceğiniz dualar inşallah kabul olur. Hepimizin huzur içerisinde nice bayramlara ermemizi temenni ediyorum. Değerli büyüklerimin ellerinden, küçük yavrularımızın da gözlerinden öpüyor, hayırlı bayramlar diliyorum” dedi.

 

Huzur evi sakinlerini çiçek vererek gönüllerini fetheden Vali Karaloğlu, Hastane de yatan çocukları ve Sevgi evlerinde kalan yarının büyüklerini de bayram harçlığı vererek sevindirdi.

 

 

HABERLER

YAZILAR

FOTOĞRAFLAR

VİDEOLAR

 

© 2013 Her hakkı saklıdır | munirkaraloglu.com